Analiza wyników

Akademia Przyszłości

KASA ZAPOMOGOWA

MikołajList od Świętego Mikołaja

Uczniowie klasy 5 c i 5 f połączyli przyjemne z pożytecznym. W ramach zajęć rozwijających kreatywność wspólnie z panią Beatą Szeniawską postanowili napisać list do Świętego Mikołaja z cichą nadzieją na odpowiedź. Nie zawiedli się, właśnie otrzymali troszkę spóźniony, ale jakże wspaniały prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia - list od Świętego Mikołaja.

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWEdzwonek

W dniach 19 i 20 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów klasy 6e pod opieką p. Beaty Zielińskiej i p. Beaty Senczyk oraz chórem z p. Agnieszką Kosińską. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój oraz swym pięknym i oryginalnym występem podbiły serca publiczności.
Gdy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za pięknie wykonane przedstawienie. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a wspaniała sceneria dopełniała całe przedstawianie.
Po przedstawieniu został rozstrzygnięty konkurs "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA" oraz wręczone nagrody.

lampki