Miejski Dzień Edukacji Narodowej

15 października w naszej szkole odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyło w niej wielu znamienitych gości, których przywitała pani dyrektor Aleksandra Dopierała. W trakcie przemówień padły podziękowania i serdeczne słowa skierowane do nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Podkreślano ich wielką zasługę w kształtowaniu młodych pokoleń, ale też trud z jakim mierzą się na co dzień. Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wręczył nagrody nauczycielom bialskich szkół wyróżnionych za pracę dydaktyczną i pedagogiczną. Życzenia pracownikom bialskiej oświaty złożył również Naczelnik Wydziału Edukacji Stanisław Romanowski. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VI a pod kierunkiem p. Magdaleny Michalczuk i p. Joanny Połujańskiej oraz chór szkolny prowadzony przez p. Agnieszkę Kosińską. Dekorację przygotowała p. Marzena Majchrzak, a Samorząd Uczniowski p. Marzena Popek. Opiekę nad pocztem sztandarowym szkoły sprawowała p. Małgorzata Krywczuk.